Vinceza Lackade stövlar för kvinnor isolerade krokodil vinröd Vinceza rödvin
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Lackade stövlar för kvinnor isolerade krokodil vinröd Vinceza rödvin
Vi presenterar vinröda patenterade krokodilstövlar för kvinnor, skapade av märket Vinceza. Dessa eleganta och snygga stövlar är ett perfekt val för höst- och vinterdagar, som kombinerar moderiktig design och praktiska egenskaper.
En hög ovandel som når cirka 10 cm och isolering gjord av en skofilt säkerställer komfort och värme, och samtidigt en stilren look. Tjockleken på sulan är 1 cm och hälhöjden är 5 cm, vilket gör dem perfekta för vardagsstyling eller formella outfits. Blockhälen garanterar stabilitet och komfort.
Stövlarna är gjorda av högkvalitativa material - den yttre delen är ekologiskt läder med en iögonfallande patentfinish, medan även innersulan och fodret är gjorda av skofilt, vilket säkerställer exceptionell bärkomfort. En ytterligare fördel är dragkedjan som gör det lättare att ta av och på skorna.
Vincezas produkter är en garanti för originalitet, och var och en av dem täcks av en 24-månaders garanti. Perfekt för kvinnor som värdesätter elegans och komfort, dessa stövlar kommer att vara ett perfekt komplement till varje garderob.
Tveka inte och berika din skokollektion med dessa unika vinröda ankelboots!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Vinceza
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: blockera
- Klack / plattformshöjd: 5
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Färg: rödvin
- Innersula: tyg
- Näsan: spets
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.