Vinceza Vinceza Lackade snörstövlar med urskärningar Svart Fabiana

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort med de patenterade ankelboots med snörning och utskärningar från Vinceza. Dessa svarta ankelboots, gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet, kombinerar modern stil med funktionalitet, vilket gör dem till det perfekta valet för alla tillfällen. Ytterligare utskärningar ger dem en unik karaktär, och den klassiska snörningen möjliggör en perfekt passform till foten.

Stövlarna har en platt 3,5 cm hög klack, vilket säkerställer komforten att bära, även under en lång dag. Genom att isolera med en skofilt kommer dina fötter att skyddas från kylan, vilket gör dem till ett utmärkt val för kalla dagar.

Den övre höjden på 11 cm når precis ovanför fotleden, vilket ger extra stöd och elegans. Stövlarnas insida är fodrad med tyg, vilket ökar bärkomforten, och den runda tån säkerställer frihet för fingrarna.

Sammanfattningsvis är det en modell som kombinerar moderiktigt utseende och praktisk. Oavsett tillfälle kommer Vinceza ankelboots att bli en oumbärlig del av din garderob. Se själv och välj den perfekta storleken från storlekstabellen!

  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Producentkod: 23-10766
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Lackade snörstövlar med utskärningar
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Höjd: för fotleden
  • Schakthöjd: 11
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|