Sergio Leone Kvinnors sandaler med Sergio Leone SK090H Swinging Stripes Yellow gul
- Försändelsen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Kvinnors sandaler med Sergio Leone SK090H Swinging Stripes Yellow gul
Kvinnors sandaler Sergio Leone SK090H i en intensiv gul färg är det perfekta valet för sommardagar som kombinerar elegans och komfort. Dessa sandaler är gjorda av högkvalitets eko -läder och kännetecknas av en unik design tack vare de sammanflätade remmarna som ger dem en unik stil. Denna modell är fäst med en klämma med en justerbar rem, som gör att du kan få den perfekta passformen på fotens form, vilket säkerställer komfort hela dagen.
Höjdhöjden på 1,5 cm gör sandalerna stabila och bekväma, vilket gör dem till ett utmärkt val för olika tillfällen. Tack vare deras klassiska snitt smälter de in perfekt i både sommarklänningar och byxor.
En ytterligare fördel med dessa sandaler är den bruna sulan, som inte bara vackert står i kontrast till den levande gula färgen, utan också lägger till ett helt modeuttryck. Materialet i den organiska läderinsula garanterar nöjet att bära, och bristen på en näsa gör att benen har förmågan att andas fritt.
Sergio Leone SK090H -sandaler är ett utmärkt val för varje kvinna som värderar ovanlig stil och komfort. Glöm dock inte att uppmärksamma storlekstabellen när du väljer den perfekta modellen för dig själv. Få lite lyx och trender leta efter sommaren med dessa unika sandaler!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Stövlar Sergio Leone
- Klack / plattformshöjd: 1.5
- hälhöjd (cm): 1,5
- Ytterligare egenskaper: brist
- Producentkod: SK090H gul
- Färg: gul
- Fläckfärg: mångfärgad
- Färg på sulan: Brun
- Enda material: material
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: platt häl
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne
Tack för att du lägger till din kommentar.