Sergio Leone Sergio Leone Kvinnors höga klackar kl313 rosa

Produkten är inte tillgänglig ;(

Sergio Leone KL313 - Kvinnors höga klackar, pulverrosa

Den ursprungliga Sergio Leone KL313 Flip Flops kombinerar elegans med vardagens komfort. Tillverkad av ekologisk mocka högkvalitet i en tidlös pulverskugga, med effektiva lackerade insatser som ger modellen en subtil prakt och originalitet. Den 4,5 cm höga stolpen säkerställer stabilt stöd och komfort att bära hela dagen, medan du optiskt bantar benet.

Produktfunktioner:

- Modell: KL313, tillverkaren Sergio Leone

- Yttre material: ekologiskt läder (mocka) med lackerade skär

- Infoga: naturläder - bekvämlighet och bättre termisk isolering av foten

- häl typ: post, höjd 4,5 cm

- Färg: Pulverrosa (rosa)

- Sole: Beige

-Ingen näsa, flip-liknande snitt/slip-on

- Förpackning: original tillverkarens kartong

För vem:

Perfekt för moderna kvinnor som värderar elegans och praktiska. De kommer att arbeta både på jobbet och på kvällsutflykter eller under sommarmöten - de smälter bra med kjolar, klänningar och eleganta byxor.

Vård och tips:

För att upprätthålla ett fint utseende av ekologisk mocka, rengör med en mjuk borste eller en fuktig trasa och använd preparat för ekologisk mocka. Undvik långvarig blötläggning och torkning med en direkt värmekälla.

Sergio Leone KL313 är ett tidlöst förslag - elegant, bekväma och universella flip flops som kommer att komplettera många kvinnors stiliseringar.

  • Färg på sulan: beige
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: KL313
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Producentkod: KL313
  • Färg: rosa

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
|