Vinceza Klassiska VINCEZA stövlar svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Klassiska VINCEZA stövlar svart
Klassiska VINCEZA ankelboots i svart är ett måste i varje kvinnas garderob. Deras tidlösa ankellånga snitt, avslutade med ekologiskt läderimitation av mocka, gör dem till en idealisk lösning för både eleganta och vardagliga stilar. De passar perfekt till jeans, klänningar och olika set för alla tillfällen.
Dessa snygga ankelboots från Vinceza kombinerar komfort och en moderiktig look. Anmärkningsvärt är deras mjuka häl och uppbyggda ovandel, vilket garanterar komfort att bära hela dagen. Isolering ger värme under kallare dagar, och sulan av syntetiskt material med slitbana ökar greppet, vilket gör dem till ett praktiskt val för höst/vintersäsongen.
Med en klackhöjd på 6 cm tillför dessa stövlar lätthet till siluetten och är samtidigt bekväma, vilket gör att du kan spendera hela dagen i dem. VINCEZA ankelboots är ett förslag som säkerligen kommer att tillfredsställa varje kvinna som vill kombinera stil med komfort. Tack vare den universella svarta färgen är de en utmärkt bas för många stilar för olika tillfällen, från formella fester till vardagsutflykter med vänner. Välj en klassiker som aldrig går ur modet!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Vinceza
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Näsan: runda
- Typ av häl: posta
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: Övrig
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Uppvärmning: Ja
- Axelbredd: 24
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 6.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
- Schakthöjd: 9-10 cm
Tack för att du lägger till din kommentar.