Vinceza Vinceza Höststövlar för kvinnor svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar unika höststövlar för dam från märket Vinceza i en elegant svart färg. Dessa extremt snygga skor är ett perfekt val för höst- och vintersäsongen, och deras klassiska, avslappnade karaktär gör att de matchar många olika stilar.

Svarta Vinceza ankelboots är gjorda av en kombination av högkvalitativt ekologiskt läder och textilmaterial, vilket säkerställer inte bara ett estetiskt utseende, utan också hållbarhet och komfort. Dekorativa detaljer som ett guldspänne och dragkedja ger dem ett originellt och modernt utseende. Dessutom är baksidan av skorna omgiven av ett band med tre guldspännen, vilket understryker deras unika stil.

Skorna har en platt klack, 3 cm hög, och deras invändiga struktur är isolerad med en skofilt och päls, vilket gör dem extremt bekväma och perfekta för kalla dagar. Den runda tån och styvade hälen ökar dessutom bärkomforten, och den släta sulan säkerställer stabilitet.

Tack vare deras universalitet kan svarta Vinceza-stövlar kombineras med både eleganta kappor och avslappnade stilar, vilket skapar en sammanhängande helhet med accessoarer som en halsduk eller handväska.

Detta är det perfekta valet för kvinnor som letar efter moderiktiga, bekväma och praktiska vardagsskor. Vinceza ankelstövlar för kvinnor är ett måste i varje garderob för höst- och vintersäsongen, som kombinerar stil, komfort och högkvalitativt utförande. Välj dessa ankelboots och njut av en moderiktig look, även på en regnig dag!

  • Typ av häl: Platt häl
  • Samling: MÖJLIGA SKOR
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Höjd: för fotleden
  • Uppvärmning: Ja
  • Näsan: Runda
  • Yttre material: Övrig
  • Lås: på låset
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Färg: svart
  • Innersula: Tyg

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|