Vinceza Högklackade stövlar i mocka från VINCEZA svart

Otillgänglig produkt ;(

VINCEZA högklackade stövlar i mocka i svart är det perfekta valet för en elegant kvinna som vill kombinera komfort med en moderiktig look. Stövlarna är gjorda av ekologisk mocka av hög kvalitet och kännetecknas av vackra sömmar och en elegant linje. En hög klack på 7,5 cm i kombination med en trampad sula säkerställer stabilitet och komfort under vardagliga promenader eller kvällsutflykter.

Dessa klassiska stövlar är ett perfekt komplement till all styling för både höst och vinter. Isolerade med päls och utrustade med en varm innersula garanterar de att dina fötter alltid kommer att vara fullt bekväma, oavsett rådande förhållanden. Den runda tån och styvade hälen tillför elegans, och den svarta färgen gör att de matchar perfekt med olika outfits.

Tack vare dragkedjan går det snabbt och enkelt att ta av och på kängorna. Den övre bredden på 36 cm och den övre höjden upp till knät framhäver dessutom deras klassiska snitt, som aldrig går ur modet.

VINCEZA-stövlar är ett mycket universellt val - de är perfekta för både vardagsbruk och speciella tillfällen, som kvällsfester. Deras eleganta stil och gedigna utförande kommer säkerligen att locka uppmärksamhet, och du kommer att känna dig speciell i dem. I originaltillverkarens förpackning är de en perfekt presentidé. Välj mode och komfort med VINCEZA-stöveln!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Näsan: Runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 36
  • Schakthöjd: till knäet
  • Klack / plattformshöjd: 7.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|