Sergio Leone Gula stövlar Sergio Leone BT740 svart

Otillgänglig produkt ;(

De gula ankelstövlarna Sergio Leone BT740 är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter mode och komfort. Dessa ankelboots är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och kombinerar elegans med avantgardistisk stil. Interiören har mjuka inlägg och delikat "päls"-isolering, vilket säkerställer komfort även under kallare vinterdagar.

BT740-modellen utmärker sig genom ett dekorativt knytband framtill och en praktisk dragkedja, vilket gör det lättare att ta på sig skorna. Den runda tån och den ökade övre höjden (11,5 cm) ger karaktär till skorna, och den 4 cm höga plattformen ger extra stabilitet och komfort att bära.

Tillgängliga i en livfull gul färg, dessa ankelboots drar till sig uppmärksamhet och matchar perfekt med en mängd olika stilar, från avslappnad till mer elegant. Svarta detaljer, inklusive sulan, kompletterar helheten och skapar en harmonisk komposition.

Sergio Leone BT740 ankelboots är designade för kvinnor som vill sticka ut från mängden och samtidigt njuta av komforten att bära. Varje par är förpackat i tillverkarens originalkartong, vilket gör dem perfekta som present. Välj ankelboots som kombinerar stil, komfort och modernitet - välj Sergio Leone!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BT740
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart , gul
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: byxor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Fetma: G.
  • Höjd: för fotleden
  • Schakthöjd: 11.5
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|
|