Vinceza Eleganta VINCEZA -fällare svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Eleganta VINCEZA -fällare svart
Eleganta svarta VINCEZA sneakers är ett förslag för kvinnor som vill kombinera en moderiktig look med komfort. Dessa snygga skor är omsorgsfullt gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, vilket gör dem miljövänliga och samtidigt ser extremt eleganta ut. Klassisk svart trådkant ger dem en unik karaktär som passar perfekt in i aktuella trender.
Vinceza-stövlar är designade med vardagsstil i åtanke och är perfekta när de kombineras med smala jeans och en vit skjorta. Tack vare sina eleganta detaljer kan de vara ett utmärkt val både för arbete och för möten med vänner. Den övre höjden på 12-13 cm och hälen på 4 cm säkerställer komforten att bära, samtidigt som den ger självförtroende till varje styling.
Tack vare isoleringen är denna modell perfekt för höst och vinter, vilket gör den till ett universellt val för kallare dagar. Spetsknäppningen och en mjuk, inbyggd häl ger komfort och stabilitet och den runda tån gör skorna extremt bekväma.
Plastsulan med slitbana garanterar bra grepp på marken, och den avslappnade och klassiska stilen gör denna modell till ett unikt tillskott i varje garderob. Eleganta VINCEZA sneakers är ett måste för varje fashionabel kvinna som vill se bra ut varje dag!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Vinceza
- Schakthöjd: 12-13 cm
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: Övrig
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Axelbredd: 24
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 4.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda , låsa
Tack för att du lägger till din kommentar.