Vinceza Damstövlar, lackerad isolerad svart Vinceza
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Damstövlar, lackerad isolerad svart Vinceza
Damlack, isolerade svarta Vinceza ankelstövlar är ett extremt snyggt och funktionellt tillskott till alla kvinnors garderob. De är gjorda av ekologiskt läder och kombinerar elegans med funktionalitet, vilket gör dem till ett idealiskt val för kallare dagar. Tack vare den isolerade pälsinsatsen och fodret garanterar de komfort och värme, även under vinterförhållanden.
Ovandeln på ca 17 cm och en platt klack på 3 cm säkerställer bärkomfort, och sulans tjocklek på 1,5 cm ger stabilitet under användning. Dessa ankelboots kommer att fungera bra i vardagsstyling, och framhäver outfitens avslappnade karaktär, och den lackade finishen ger dem en touch av elegans.
Dragkedjan och snörningsdetaljerna ger en perfekt passform till foten, vilket ökar bärkomforten. Dessutom finns Vinceza-stövlar i standardstorlekar, vilket gör det lättare att välja rätt storlek.
Dessa svarta ankelboots är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter mode och komfort. Tillverkarens originalförpackning och 24 månaders garanti bevisar produktens höga kvalitet. Välj Vinceza ankelboots och njut av stil och komfort varje dag!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Vinceza
- Samling: KeeShoes
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: platt häl
- Klack / plattformshöjd: 3
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: tyg
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.