D/CEO D/CEO Beige isolerade stövlar med dragkedja, Amaris ekoläder

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar ** Beige -isolerade stövlar ** Fäst med ett slott i varumärket ** D/VD **, modell ** Amaris **. Dessa snygga skor är den perfekta lösningen för kvinnor som värderar komfort och fashionabla utseende på vinterdagar. Dessa stövlar är gjorda av högkvalitativa ** Eco Leather ** och kombinerar elegans med funktionalitet, samtidigt som du säkerställer hållbarhet och komfort.

** Amaris ** -modellen kännetecknas av en vacker beige färg, som är extremt mångsidig och lätt blandas med olika stiliseringar - från vardagliga, avslappnade kombinationer till mer formella tillfällen. Tack vare uppvärmningen kommer dina fötter alltid att vara varma, vilket är oerhört viktigt på svalare dagar.

En praktisk blixtlås gör det lättare att ta på sig och ta bort skor, vilket kommer att uppskattas av varje aktiv kvinna. Tack vare användningen av ekoläder är stövlarna dessutom miljövänliga och resistenta mot vardagskläder, vilket gör dem till ett utmärkt val under långa vintermånader.

Dessa ** platta stövlar ** med en rund näsa och en ökning av 5 cm kommer definitivt att ge dig charm och stil. Vänta inte, upptäck din nya favoritmodell från ** Keeshoes ** -samlingen och beställ dem idag. Känn dig tröst i kombination med en fashionabel design som du gillar!

  • Producentkod: LG 600
  • Färg: beige
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|