Asics Asics Gel-Rocket 9 W 1072A034-400 volleybollskor blå
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Asics Gel-Rocket 9 W 1072A034-400 volleybollskor blå
Asics Gel-Rocket 9 W volleybollskor (modell 1072A034-400) i blå nyanser är ett perfekt val för varje aktiv kvinna. Dessa låga skor är skapade för volleybollfanatiker och kännetecknas inte bara av modern design, utan också av högkvalitativt utförande.
Den yttre delen av skon är gjord av syntetiskt material, vilket säkerställer hållbarhet och komfort under intensiv träning. Att styva hälen och stärka tån ökar dessutom fotens stabilitet, vilket är nödvändigt i dynamiska lagspel. Den icke-markerande sulan gör att du kan röra dig fritt på planen utan att oroa dig för att lämna märken, vilket gör dem till ett idealiskt val för sporthallar.
Asics Gel-Rocket 9 W har en snörstängning, vilket möjliggör enkel anpassning till användarens individuella behov. Insidan av skon är avslutad med ett mjukt tyg, vilket säkerställer komfort även under långa timmars lek.
Med en vikt på 0,6 kg (inklusive förpackning), är dessa skor lätta och begränsar inte rörelsen, vilket är avgörande vid sport. Perfekt för träning och matcher, de kommer att vara ett bra komplement till alla sportgarderober. Välj Asics Gel-Rocket 9 W och njut av maximal komfort när du spelar volleyboll!
- Producent: Asics
- Relaterade kategorier: Sport > Sport > volleyboll > Skor Asics
- Ytterligare egenskaper: sula utan märkning , hälförstärkning , förstärkning av toppen
- Höjd: låg
- Lås: snörda
- Yttre material: syntetisk
- Modell: 1072A034
- Samling: KeeShoes
- Innersula: tyg
Tack för att du lägger till din kommentar.