D/GMR D/GMR Vita sneakers dekorerade med ett rosa Ike-spänne

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar vita sneakers D/GMR dekorerade med en rosa ike-must-ha--den här säsongen! Dessa unika skor kombinerar modern design med exceptionell bärande komfort. Tack vare den fashionabla, höga sulan sticker de ut från andra modeller, och deras eleganta finish fångar ögat.

Sneakers Selma är inte bara snygga utan också funktionella. Tillverkade av tyg och eko-läder, de garanterar lätthet och andningsförmåga, vilket gör dem till ett idealiskt val för varma sommardagar. Insatserna i Eco -läder i vitt, markerat med ett rosa spänne, ger dem en unik karaktär och gör att varje stilisering får färskhet.

Kom ihåg att den här modellen är något mindre, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för att säkerställa maximal komfort. Sneakers D/GMR är idealiska för både vardagliga stiliseringar och för sportutrustning. Tillverkaren som erbjuds i den ursprungliga förpackningen kommer att vara en bra presentidé.

Sammanfattningsvis är de vita sneakersna D/GMR med ett rosa Ike -spänne ett snyggt förslag för kvinnor som värderar mode och komfort. Sätt in dem i din garderob och njut av den unika stilen varje dag!

  • Producentkod: 2H13D1192-06 rosa
  • Färg: Vit
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: tyg

Tack för att du lägger till din kommentar.

|