Vices Vices MULANKA-2002-38-svart

Otillgänglig produkt ;(

Här är de snygga Vices MULANKA-2002-38 mockasinerna i en elegant svart färg, som säkerligen kommer att bli ett unikt tillskott till alla kvinnors garderob. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, dessa skor kombinerar moderiktig design och bärkomfort. Tack vare slip-on-fästet är det extremt enkelt och bekvämt att sätta på och ta av dem.

Dessa mockasiner kännetecknas av en rund tå, vilket ger dem subtilitet och klass. En ytterligare fördel är en charmig rosett som ger skorna en feminin charm. Den syntetiska sulan ger tillräckligt grepp, och den låga 1 cm hälen gör modellen perfekt för vardagsstyling.

Produktvikten på endast 0,5 kg gör Vices MULANKA-2002-38 loafers lätta och bekväma, och deras tidlösa svarta färg passar perfekt till en mängd olika stilar och färger på kläder. De är perfekta för arbete, shopping och att träffa vänner.

Tack vare den praktiska förpackningen är mockasiner en bra presentidé. Välj komfort och stil med Vices-modeller!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Klack / plattformshöjd: 1.0
  • Lås: annan , glida på
  • Ytterligare egenskaper: rosett
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|