Vices Vices 7348-51-blå

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort tack vare Vices 7348-51 mockasinerna i blått. Dessa imponerande skor med platt klack, gjorda av ekologiskt läder som imiterar krokodilskinn, är ett utmärkt val för moderna kvinnor som värdesätter både stil och komfort.

Modellen 7348-51 kännetecknas av ett dekorativt spänne i mitten, vilket ger dem en särprägel. Tack vare slip-on-designen blir det extremt enkelt och snabbt att ta av och på skorna. Den runda tån och den passande bredden G gör att mockasinerna passar perfekt till foten, vilket säkerställer komfort under hela dagen.

Yttermaterialet av ekoläder gör mockasinerna inte bara snygga, utan också lättskötta. Den ekologiska innersulan i läder garanterar komfort och andningsförmåga, och hälhöjden på 1,3 cm gör dem lämpliga för vardagsbruk utan rädsla för bentrötthet.

Dessa fashionabla mockasiner finns i tillverkarens originalförpackning, vilket gör dem till en idealisk present eller komplement till din garderob. Djurmönstret ger dem en unik stil, vilket gör dem till ett perfekt val för både arbetsmöten och mindre formella tillfällen. Välj Vices 7348-51 och njut av kombinationen av komfort och moderiktigt utseende.

  • Färg: blå
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: 7348-51
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 1.3
  • Dominant mönster: djur-
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|