Adanex Velourtofflor, grå Adanex-blommor rosa
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Velourtofflor, grå Adanex-blommor rosa
Adanex sammetstofflor, mönster. 22354 är ett perfekt förslag för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Tillverkade av högkvalitativ sammetsbomull erbjuder de inte bara komfort utan också ett elegant utseende. Den grå färgen med delikata rosa blommor ger dem en unik karaktär som kommer att tillföra färger och en trevlig atmosfär till varje interiör.
Insidan av tofflorna är fodrad med bomullsfrotté, vilket ytterligare ökar användarkomforten. Tack vare slip-on-knäppningen är de extremt lätta att ta på, vilket gör dem perfekta som vardagshemmaskor. Låga klackar med en höjd på 1,0 cm säkerställer stabilitet, och den runda tån garanterar tillräcklig frihet för tårna.
Adanex 22354 tofflor är det perfekta valet för alla som letar efter högkvalitativa skor för hem. Deras intressanta design och noggranna utförande kommer att göra dem till ett perfekt komplement till alla hemstyling. Tveka inte, lägg till lite komfort och elegans till din vardag genom att välja Adanex sammetstofflor!
- Producent: Adanex
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Tofflor > Skor Adanex
- Yttre material: Tyg
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: blommor
- Höjd: låg
- Färg: grå , rosa
- Uppvärmning: Nej
- Näsan: Runda
- Innersula: Övrig
- Lås: glida på
- Samling: ADANAX
- Modell: 22354
- Klack / plattformshöjd: 1.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.