Adanex Tofflor velour Adanex 23439 mångfärgad
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Tofflor velour Adanex 23439 mångfärgad
Adanex 23439 sammetstofflor med vackra blommönster är ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter komfort och stil i vardagliga skor för hem. Dessa tofflor är gjorda av högkvalitativa material och ger inte bara komfort utan också tillräcklig ventilation tack vare bomullsinredningen. Deras sammets yttre del ser inte bara elegant ut, utan värmer också effektivt fötterna, vilket gör dem till ett idealiskt val för kallare dagar.
Adanex 23439 tofflor kännetecknas av en rund tå och låg höjd, vilket gör dem extremt bekväma att bära. Den syntetiska sulan ger adekvat dämpning, och slip-on-designen är en bekväm lösning som gör det lättare att ta på och av skorna. Finns i en flerfärgad version med ett dominerande blommotiv, de passar perfekt in i alla hemarrangemang.
Tack vare sin noggrant genomtänkta design och moderiktiga utseende kommer Adanex 23439 tofflor verkligen att bli en oskiljaktig del av din vardagliga avkoppling hemma. Välj kvalitet och stil – välj Adanex tofflor!
- Producent: Adanex
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Tofflor > Skor Adanex
- Färg: mångfärgad
- Näsan: Runda
- Uppvärmning: Nej
- Dominant mönster: blommor
- Yttre material: Sammet
- Ytterligare egenskaper: brist
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Modell: 23439
- Enda material: syntetisk
- Samling: Adanex
- Höjd: låg
- Innersula: Tyg
- Lås: glida på , annan
Tack för att du har lagt till en kommentar.