Marquiz Marquiz Varma stövlar med dekorativ dragkedja brun grön

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck unika Marquiz ankelboots i en moderiktig brun och grön kombination som perfekt kommer att komplettera din höst- och vinterstyling. Dessa eleganta skor, gjorda av mockaimitation, kombinerar komfort och stil, vilket gör ditt varje ögonblick unikt.

Stövlarna kännetecknas av en bekväm 9,5 cm klack, som inte bara ger klass, utan också framhäver figuren perfekt. Den övre höjden på 8-9 cm och den inbyggda hälen ger stabilitet och extra isolering gör att dina fötter förblir varma även kalla dagar.

Denna modell kännetecknas av en dekorativ dragkedja som ger den en original karaktär. Stövlarnas insida av textilmaterial gör dem bekväma att bära hela dagen och den mjuka innersulan gör dem perfekta för vardagsbruk och för speciella tillfällen, som utekvällar eller fester.

Tack vare den släta plastsulan är Marquiz stövlar inte bara eleganta utan också praktiska. De kommer att fungera bra i både avslappnade och mer sofistikerade stilar. Du kan enkelt kombinera dem med klänningar, kjolar eller byxor och skapa unika stilar.

Investera i komfort och stil med Marquiz ankelboots - det perfekta valet för den kommande höst/vintersäsongen! Om du bär dem kommer du att känna dig unik och självsäker i alla situationer.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Brun , grön
  • Schakthöjd: 8-9 cm
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: spets
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 22
  • Fetma: G.
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 9.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|