D/CEO D/CEO Svarta sneakers på den massiva sulan adomi

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck de extraordinära svarta adoma -sneakers från D/CEO -varumärket - det perfekta valet för kvinnor som värderar mode och komfort! Dessa snygga sportskor kännetecknas inte bara av attraktiv design, utan också med funktionella lösningar. Tack vare toppen av ekologiskt läder följer sneakers perfekt till benet och ger komfort under vardagliga aktiviteter.

En massiv gummisula lägger inte bara karaktär till sneakers, utan garanterar också utmärkt vidhäftning och stabilitet. Dessutom blir en tjock dekorativ kedja säsongens största hit och introducerar en anteckning av avant -garde i det klassiska utseendet på skor. Adoma Sneakers är en modell som perfekt passar in i nuvarande trender, och deras enastående design kommer säkert att vara ögon -catching.

Skorna finns i en standardstorlek, så att du kan välja din storlek utan rädsla. Höjden på sulan på 6 cm tillför en elegant lyft, och den snörda låset tillåter exakt passform på foten. Adoma Sneakers är ett utmärkt val för varje aktiv kvinna som vill kombinera mode med komfort.

Adoma Black Sneakers från D/CEO är inte bara skor-det är ett mode måste-ha som kommer att betona din stil och personlighet. Investera i kvalitet och utseende som kommer att glädja alla!

  • Producentkod: C3017 Alla svarta
  • Färg: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 6
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|