D/GMR D/GMR Svarta slip-on sneakers från Vincez

Otillgänglig produkt ;(

Sneakers D/GMR Black Slid från Vinceza -märket är ett utmärkt val för kvinnor som värderar kombinationen av elegans med en avslappnad stil. De är gjorda av högkvalitets -ekologiskt läder och ger inte bara ett fashionabelt utseende utan också komforten att bära varje dag. Den runda näsan ger dem en klassisk karaktär, och den insatta formen gör det lättare att ta på sig och ta bort.

Fronten på den övre är dekorerad med en spektakulär plastapplikation, vilket gör att skorna sticker ut från andra modeller. Sneakers är inbäddade på en förtjockad sula, som har dekorerats med spår, som inte bara betonar deras moderna design, utan också säkerställer stabilitet och komfort när man går. Skorna är fyllda med en mjuk insats från naturläder, som perfekt stöder foten och garanterar komfort under dagen.

Modellen är tillgänglig i standardnumrering, vilket gör det enkelt att matcha den till din storlek. Vinceza Black Sneakers passar perfekt in i nuvarande modetrender och kommer att vara ett idealiskt komplement till både eleganta och sportstyliseringar. Välj dem och njut av komfort och en snygg look varje dag!

  • Producentkod: 23-10859 svart
  • Färg: svart
  • Enda material: Plast
  • Yttre material: naturläder
  • Klack / plattformshöjd: 8

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|