SHELOVET Svarta Shelovet damväskor på en tjock plattform

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar svarta Shelovet-arbetarstövlar för kvinnor, som är en perfekt kombination av stil och komfort. Dessa fashionabla stövlar med en tjock plattform är det perfekta valet för höst- och vinterdagar och ger både värme och en moderiktig look.

Dessa arbetare är designade i en avslappnad, rockig stil och utmärks av en uppbyggd, förstyvad häl, vilket ökar komforten att bära dem. Sulan med slitbana är gjord av slitstark plast, vilket säkerställer utmärkt grepp på olika underlag. En 4,5 cm hög klack och en 2,5 cm hög plattform ger elegans och förlänger benen optiskt utan att ge avkall på komforten.

Den 17 cm höga ankelöverdelen och en rund tå gör att Shelovet-arbetarna inte bara ser bra ut på benet utan skyddar det också mot kyla. Yttermaterialet är ekologiskt läder av hög kvalitet, och det inre textilfodret ger en behaglig känsla av värme tack vare isoleringen.

Arbetarna är utrustade med en bekväm innersula gjord av en skofilt och en praktisk knäppning i form av dragkedja och snörning, vilket möjliggör en perfekt passform till foten. Det hela är förpackat i tillverkarens originalkartong, vilket gör det till en perfekt presentidé.

Välj svarta Shelovet baggies för kvinnor, kombinera funktionalitet med en unik stil, och njut av mode varje dag!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Schakthöjd: 17
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , spänne , snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|