Goodin

Goodin Svarta patent loafers för kvinnor med tjock sula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort i en av de senaste Goodin -modellerna - svarta lackerade kvinnors mockasiner på en tjock sula. Dessa snygga skor är det perfekta valet för kvinnor som värderar modernt utseende och komfort att bära.

Mockasiner är tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, och deras interiör är fylld med naturligt läder, vilket säkerställer utmärkt ventilation och komfort under dagen. En rund näsa och en inbyggd häl ger dem en klassisk karaktär, och den lackerade finishen får dem att se öga i alla situationer.

Tack vare den 5 cm höga plattformen förlänger dessa loafers inte bara benen, utan också engagerar musklerna när de går. En mörk, gummisula med en slitbanor garanterar stabilitet och vidhäftning, vilket gör dem perfekta för både dagliga utflykter och för unika fester.

Denna modell passar in i den avslappnade och klassiska stilen, vilket gör den till ett mångsidigt tillskott till många stilar på våren och sommaren. Deras eleganta svarta färg kommer säkert att matcha olika kläder.

Goodin Loafers är inte bara fashionabla, utan också funktionella, och deras ursprungliga förpackningar gör dem till en bra presentidé. Välj dessa svarta lackerade loafers på en tjock sula och njut av komfort i alla situationer!

  • Typ av häl: plattform
  • Tillverkarens kod: GD-FL781B
  • Färg: svart
  • Innersula material: naturligt läder
  • Yttermaterial: eko läder
  • Nosek: runda
  • Klack/plattformshöjd: 5
  • Ytterligare funktioner: lackerade
  • Sulans färg: svart
  • Sulmaterial: Gummi
  • Modell: Svarta patent loafers med tjock sula
  • Dominerande mönster: inget mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|