D/GMR D/GMR Svarta och silver Lawton plattformssneakers

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta och silver sneakers på Lawton -plattformen från tillverkaren D/GMR är ett bra val för kvinnor som värderar komfort och fashionabla utseende. De karakteriseras inte bara av modern design, utan också med hög kvalitet. Den övre delen av skorna är tillverkade av hållbart material som följer perfekt till foten, vilket ger komfort under användning.

Ett av de viktigaste elementen i dessa sneakers är en tjock, dekorativ kedja, som säkert kommer att locka uppmärksamhet och ge din stilisering en unik karaktär. Detta är en absolut hit av den här säsongen, som du enkelt kan blanda in med olika kläder - både avslappnad och sport.

Lawton -sneakers har en standardstorlek, så vi uppmuntrar dig att välja deras naturliga storlek. Tack vare detta kommer du att vara säker på att de perfekt kommer att anpassa sig till din fot och garantera komfort för varje tillfälle.

Dessa sneakers är utrustade med en rund näsa och låg höjd och är perfekta för dagliga utgångar. Plastsulan ger tillräcklig dämpning och hållbarhet, och tygininsula ger lätthet och andningsförmåga när du bär. Dessutom levereras sneakers i tillverkarens ursprungliga förpackning, vilket gör dem till den perfekta gåvan.

Vänta inte med att berika din garderob med dessa fashionabla sneakers. D/GMR Lawton är ett förslag för varje kvinna som vill kombinera komfort med de senaste modetrenderna!

  • Producentkod: A88-177 svart
  • Färg: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 10

Tack för att du lägger till din kommentar.

|