Inna marka

Svarta mockasiner dekorerade med ett Fernanda-spänne

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta loafers dekorerade med Fernands spänne är ett elegant element i varje garderob som kombinerar stil och komfort. Tillverkade av högkvalitativ eko-del, dessa loafers ser extremt eleganta ut, och deras platta sula ger komfort och stabilitet när man går.

Den rundade näsan ger skorna subtilitet, medan det låga snittet ger dem lätthet, vilket gör dem till det perfekta valet för både vardagliga, avslappnade stiliseringar och för mer formella kläder. Ett dekorativt spänne i gyllene färg lockar uppmärksamhet och introducerar en anteckning om modernitet, vilket gör dessa loafers till ett unikt tillskott till alla stilisering.

Tack vare den svarta finishen är Fernanda Moccasins extremt mångsidiga och kan enkelt kombineras med en mängd olika garderobsartiklar. De är gjorda med uppmärksamhet på detaljer och garanterar hållbarhet och bekvämlighet vid användning. De erbjuds i den ursprungliga rutan, de är fantastiska som en gåva.

Välj Fernands mockasiner om du letar efter fashionabla, bekväma skor som kommer att betona din stil och lägga till sofistikering av någon styling. Perfekt för sommardagar kommer de att vara ett perfekt komplement till din samling skor.

  • Ytterligare funktioner: kedja
  • Samling: Sommar
  • Färg: svart
  • Ytterligare färg: gyllene
  • Sulans färg: svart
  • Sulmaterial: Gummi
  • Yttermaterial: ekologiskt läder i mocka
  • Modell: N22-867 Mockasiner i mocka för kvinnor
  • Nosek: runda
  • Dominerande mönster: inget mönster
  • Lås: slip-on
  • Innersula material: eko läder
  • Tillverkarens kod: BM187539

Tack för att du lägger till din kommentar.

|