Inna marka Svarta mockasiner dekorerade med Celena strass

Otillgänglig produkt ;(

Svarta loafers dekorerade med Celena Zircons är ett bra förslag för kvinnor som värderar elegans och komfort dagligen. Dessa skor är tillverkade av högkvalitetsgummi och ger inte bara hållbarhet utan också komfort när de bär. Deras unika design, berikad med subtila zirkoner, ger dem en unik karaktär, vilket gör dem perfekta för både vardagliga stiliseringar och mer formella tillfällen.

Celena Moccasins har ett glidande snitt, vilket gör dem extremt enkla att ta på sig och ta av. Tack vare de låga, fyrkantiga NOSC: erna presenterar de en modern look som passar in i aktuella modetrender. H8-227, i en klassisk svart färg, kommer att vara ett perfekt komplement till många uppsättningar - från avslappnade jeans till eleganta klänningar.

Dessa loafers är en del av sommar- och vårsamlingen, och deras låga höjd (7 cm) och en 1,5 cm hög plattform säkerställer komfort under dagen. Inuti skon användes ett skuminsats, vilket ytterligare ökar komforten.

Tack vare det överkomliga priset blir svarta Celena -loafers det perfekta valet för varje modälskare som vill kombinera stil med komfort. Produkten levereras i tillverkarens ursprungliga förpackning, vilket också gör det till en bra presentidé. Lägg till din garderobs blixt och fokusera på elegans med Celena Moccasins!

  • Ytterligare egenskaper: strass
  • Samling: Sommar vår
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: skum
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: H8-227
  • Näsan: fyrkant
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Uppvärmning: Inte
  • Höjd: Låg
  • Producentkod: BM190066

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|