KOMODO KOMODO Svarta läderskor från Nestor

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar KOMODO Black Leather Nestor Shoes - den perfekta lösningen för män som letar efter eleganta och bekväma vardagsskor. Dessa klassiska skor skapades för krävande kunder som värdesätter perfektion och uppmärksamhet på detaljer.

Tillverkade i Polen är dessa skor helt och hållet gjorda av högkvalitativt naturläder med toppnarv, vilket garanterar inte bara hållbarhet utan också exceptionell stil. Insidan av skorna är fylld med en lädersula, vilket garanterar bekvämlighet och komfort även när de bärs under lång tid.

KOMODO Nestor finns i en klassisk svart färg, vilket gör den lämplig för många stilar – från casual till mer elegant. Deras runda tå och avsaknaden av en extra häl gör dem till ett universellt val för alla tillfällen.

Oavsett om du ska till jobbet, träffa vänner eller bara vill se moderiktig ut varje dag, kommer dessa skor att vara ett perfekt komplement till din garderob. Spetsfästningen möjliggör en perfekt passform till foten, och den övre höjden på 7 cm ger tillräckligt stöd.

Missa inte möjligheten att berika din samling med dessa snygga skor! Kolla även in våra andra auktioner och se det breda utbudet av KOMODO-produkter. Vi erbjuder inte bara kvalitet, utan också unik design som säkert kommer att charma varje man.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Ingen häl
  • Schakthöjd: 7 cm
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|