Filippo Filippo Svarta läderskor
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Filippo Svarta läderskor
Upptäck elegans och komfort med svarta läderskor från märket Filippo. Detta är en unik modell som perfekt kombinerar avslappnad stil med en klassisk finish, vilket gör dem till ett perfekt komplement till många vardagliga och formella stilar.
Tillverkade av 100 % naturligt läder, både på utsidan och insidan, garanterar skorna inte bara hållbarhet, utan också exceptionell bärkomfort. En mjuk, inbyggd hälräknare och en rund tå säkerställer komfort hela dagen, och den syntetiska sulan med slitbana säkerställer stabilitet och grepp, vilket gör dessa skor perfekta för alla underlag.
Den svarta, lackade finishen ger dem en elegant karaktär, vilket gör dem lämpliga för både vardagliga promenader och mer formella tillfällen. Tack vare snörningsstängningen och möjligheten att glida på kan du enkelt anpassa dem efter dina behov.
Hälhöjden är 4 cm, vilket gör Slug tillräckligt bekväm att bära under långa timmar, och kuddhöjden på 2,5 cm ökar komforten ytterligare.
Filippo svarta läderskor är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter kombinationen av stil, elegans och komfort. Investera i dina fötter och lägg till denna unika modell till din skokollektion!
- Producent: Filippo
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Filippo
- Typ av häl: utan häl
- Färg: svart
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Lås: snörda , glida på
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Klack / plattformshöjd: 4.0
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.