Filippo Filippo Läderbrokadskor svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Filippo Läderbrokadskor svart
Filippo läderskor med glitter i svart är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans och komfort varje dag. Dessa snygga skor kännetecknas av en ovandel gjord av svart naturläder av högsta kvalitet, som inte bara ser klassiskt ut utan också säkerställer utmärkt hållbarhet.
Rundade tår och en mjuk, inbyggd häl gör skorna bekväma att bära, även under långa timmar. Denna modell är lätt att ta på tack vare sin slip-on design. Den 4 cm höga plattformen, i kombination med kilen, lägger till subtil höjd samtidigt som komforten bibehålls.
En intressant accent är den nedre delen av skorna täckta med skimrande silverglitter, vilket gör dem till ett idealiskt val för speciella tillfällen, såväl som för vardagliga promenader. Tack vare den lätta slitbanan på plastsulan ger skorna stabilitet och bra grepp.
Filippo läderskor med glitter är ett perfekt val för våren och sommaren, perfekt matchar den avslappnade stilen. De kommer att vara perfekta för både arbete och möten med vänner. Lägg till lite glitter i din garderob med dessa unika skor!
- Producent: Filippo
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Filippo
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
- Typ av häl: buskin
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 4.0
- Lås: annan , glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.