SHELOVET Svarta damtofflor med Shelovet-rosett

Produkten är inte tillgänglig ;(

Shelovet kvinnors svarta tofflor med rosett är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Dessa avslappnade flip-flops, gjorda av högkvalitativt ekologiskt mockaläder, erbjuder extraordinär komfort i dagligt bruk. Tack vare slip-on-designen och den öppna hälen är det snabbt och problemfritt att bära dem, vilket gör dem till ett perfekt komplement till sommarens styling.

Shelovet flipflops kännetecknas av en subtil, klassisk design som passar perfekt till modetrenderna under vår/sommarsäsongen. En delikat rosett tillför charm och en feminin karaktär, vilket gör dem lämpliga för vardagsbruk såväl som för mer eleganta tillfällen. Den släta sulan av syntetiskt material ger utmärkt grepp, och den lätta designen (produktvikten med förpackning är endast 0,5 kg) gör dem extremt praktiska.

Deras mångsidiga svarta färg gör att de enkelt kan matcha många stilar, från luftiga klänningar till bekväma jeans. Dessa flipflops passar även för olika tillfällen – oavsett om det är en promenad runt staden, koppla av på stranden eller gå på ett café.

Shelovet är ett varumärke som kombinerar hög kvalitet med attraktiv design, och dessa flipflops är ett perfekt exempel på det. Förpackade i en originalkartong är de också en bra presentidé. Upptäck komfort och moderiktig stil med svarta damtofflor med rosett från Shelovet!

  • Typ av häl: utan häl
  • Ytterligare egenskaper: rosett
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: ingen näsbit
  • Innersula: konstgjort läder
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: MS23028B

Tack för att du lägger till din kommentar.

|