D/CEO D/CEO Svarta damsneakers med massiv Colunga-sula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta kvinnors sneakers på en massiv Collanga -sula från varumärket D/CEO är det perfekta valet för varje kvinna som värderar ett modernt utseende och komfort. Dessa unika sportskor kännetecknas av en elegant design, som perfekt passar in i olika stiliseringar - både avslappnad och mer krävande.

Sneakers -toppen är tillverkad av högkvalitativt ekologiskt läder, som inte bara ger estetiskt utseende, utan också komfort att bära. Tack vare den exakta passningen på foten garanterar dessa skor komfort även under en lång dag. Dessutom gör en rund näsa dem både praktiska och fashionabla.

Det viktigaste elementet som skiljer Colunga -modellen är en massiv gummisula, som inte bara lägger till karaktär, utan också ger utmärkt vidhäftning och stabilitet på olika ytor. Höjden på sulorna och plattformen är 4 cm, vilket innebär att sneakersna optiskt förlänger benen och lägger till lite höjd utan förlust av komfort.

Tack vare snörning kan alla exakt anpassa skor efter deras behov, vilket är en viktig fördel. Colunga -sneakers finns i en standardstorlek, så du bör vägledas av din vanliga storlek.

Det är också värt att nämna den fashionabla detalj - en tjock dekorativ kedja på den övre, som har blivit en hit av denna säsong och kommer säkert att locka utseende. Sneakers är packade i den ursprungliga tillverkarens låda, vilket gör dem till en bra presentidé.

Sammanfattningsvis är Black Women's Sneakers Colunga en kombination av modern design, komfort och fashionabla accenter. Detta är en modell som borde vara i garderoben för alla fashionista!

  • Producentkod: C2150 svart
  • Färg: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|