SHELOVET Svarta dam loafers med gulddekoration från Shelovet

21,25

Produkten som beskrivs är svarta damloafers, det är skor designade för vardagsbruk, men även för festligheter, präglade av en avslappnad och klassisk stil. Perfekt för vår-sommarsäsongen.

Loafers är utan klack, vilket garanterar komfort att bära hela dagen. De har en inbyggd och mjuk häldisk, samt en sula av plast som också är med slitbana.

Både det inre och yttre materialet är 100% konstläder. Detta gör dem starka och hållbara, men ändå snygga. En ytterligare fördel är gulddekorationen i form av zirkoner, vilket ger elegans.

Fashionabla loafers har en fyrkantig, hel tå och slip-on design. Fotbädden är också tillverkad av ekologiskt läder för mjukhet och komfort hela dagen.

Produkten finns i svart med tillägg av guld. Vikten på skorna tillsammans med originalförpackningen är 0,6 kg. Höjden på hälen/plattformen är 1,3 cm vilket betyder att det är låga skor.

Mockasiner är nya, levereras i originaltillverkarens förpackning. Tillverkarkoden för denna produkt är BM174611.

  • Typ av häl: utan häl
  • Ytterligare egenskaper: strass
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: gyllene
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Loafers med gyllene ornament
  • Näsan: fyrkant
  • Klack / plattformshöjd: 1.3
  • Lås: glida på
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: GO-82B

Tack för att du lägger till din kommentar.

|