SHELOVET Svarta boho-sandaler med snörning och pärlor från Shelovet

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck extraordinär stil och komfort med svarta boho snörsandaler med pärlor från Shelovet. Dessa eleganta men ändå avslappnade sandaler ger en unik karaktär till varje sommarstyling.

Tillverkad av ekologiskt läder, både ovansidan och insidan av skorna säkerställer inte bara ett attraktivt utseende, utan också komfort att bära. Den öppna stängningen och den platta hälen gör dem till ett idealiskt val för vardagsutflykter, såväl som för sommarpromenader. Sandalerna har en moderiktig gladiatorstil som passar perfekt till shorts, kjolar och sommarklänningar.

Svarta snörsandaler med pärlor är en subtil accessoar som får dig att se snygg ut. Snörstängningen stabiliserar foten perfekt och de använda materialen garanterar hållbarhet. Klackhöjden på endast 1 cm gör skorna bekväma för alla tillfällen.

Välj dessa boho-sandaler för sommaren och njut av en fashionabel look som kommer att dra till sig uppmärksamhet! Perfekt för vardagsbruk, för arbete, shopping eller träffa vänner. Shelovet svarta snörsandaler är kvintessensen av sommarmodet!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Svarta spetsade boho-sandaler med pärlor
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: platt häl
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 1
  • Lås: snörda
  • Producentkod: WWW-423B

Tack för att du lägger till din kommentar.

|