Anesia Paris Anesia Paris Stövlar Trappers Med Päls brun

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck de unika Anesia Paris trapperstövlar som kombinerar inte bara moderiktig design utan också komfort att bära. Tillverkade av högkvalitativa material, dessa bruna ankelboots passar perfekt in i säsongens trender och erbjuder praktiska och stilfulla på samma gång.

Deras 3 cm platta häl säkerställer vardagskomfort, vilket gör dem till ett perfekt val för varje vardagsstyling. De bruna och beige färgerna gör det lätt att matcha dem till jeans, klänningar eller kjolar, och deras universella karaktär gör att du kan njuta av dem under många säsonger.

En ytterligare fördel är pälsen som ger stövlarna en elegant och mysig look, perfekt för kallare dagar. Genom att välja Anesia Paris väljer du kvalitet och design som kommer att glädja många modeälskare. Tveka inte och välj komfort och stil med Anesia Paris trapper ankelboots!

  • Yttre material: Övrig
  • Typ av häl: Platt häl
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: brun, beige
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|