Anesia Paris Anesia Paris Snörskor brun

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi inbjuder dig att upptäcka bruna stövletter med snörning från Anesia Paris - den perfekta kombinationen av komfort och stil! Dessa eleganta ankelboots, dedikerade till kvinnor, kombinerar modern design med praktiska lösningar. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, de njuter av sin hållbarhet och estetiska utseende.

Letar du efter skor som passar perfekt för kallare dagar? Isoleringen placerad inuti stövlarna garanterar värme och komfort, och den 3,5 cm platta hälen säkerställer större stabilitet under vardagliga aktiviteter. Dessutom är stövlarna ankellånga, vilket gör dem inte bara praktiska utan också moderiktiga.

Deras dämpade bruna och beige färger är ett utmärkt val som enkelt kan matchas till olika stilar - både för vardagsbruk och för speciella tillfällen. Utan ett mönster ser de extremt eleganta ut och kommer att vara ett perfekt komplement till vilken garderob som helst.

Välj Anesia Paris stövletter och upptäck hur viktigt komfort och mode är. Dessa unika skor är en investering i kvalitet under lång tid. Bekväm, snygg och universell - perfekt för en modern kvinna!

  • Typ av häl: Platt häl
  • Uppvärmning: Ja
  • Innersula: Övrig
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Höjd: för fotleden
  • Färg: brun, beige
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Klack / plattformshöjd: 3.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|