Marquiz Marquiz Slip-on skor med dekorationer röd

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort med Marquiz slip-on skor i en intensiv röd färg. Dessa snygga skor är ett perfekt val för kvinnor som vill kombinera moderiktig design med komfort att bära. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, skorna är slitstarka och lätta att sköta, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk.

Med en klackhöjd på 3 cm erbjuder dessa skor en skonsam lyfteffekt utan att ge avkall på komforten. Tyginteriören garanterar tillräcklig ventilation och komfort under hela dagen. En utmärkande egenskap hos modellen är dess minimalistiska design, utan mönster, vilket gör att den enkelt kan matchas till olika stilar - både avslappnad och mer elegant.

Marquiz-skor är en fantastisk investering i ett moderiktigt utseende och komfort. De är perfekta för arbete, dejter eller möten med vänner. De kommer säkert att bli en oersättlig del av din garderob. Välj rött för att sätta lite spets till dina vardagskläder!

  • Yttre material: konstgjort läder
  • Innersula: Tyg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: Röd
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|