KOMODO KOMODO Skinnstövlar herr 879 röda orange
- Försändelsen kommer att skickas inom 10 - 13 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: KOMODO Skinnstövlar herr 879 röda orange
Upptäck vardagskomfort och stil med läderskor för män Trapper 879 i röd orange färg från den välkända tillverkaren KOMODO. Dessa eleganta skor med vandringssnitt är en perfekt kombination av komfort och moderiktig design, som kommer att tilltala män som värdesätter högkvalitativt utförande och attraktivt utseende.
879 skor är gjorda av fullnarv naturläder, vilket gör dem slitstarka och lätta att hålla rena. Den inre insatsen, också gjord av naturligt läder, främjar korrekt luftcirkulation, vilket leder till bekvämt bärande hela dagen. Varje steg blir en enkel och trevlig upplevelse tack vare den flexibla sulan som perfekt anpassar sig efter fotens form.
Dessa skor finns i flera moderiktiga färger och är slående med kontrasterande ränder som ger dem karaktär. De matchar perfekt med casual stilar, till exempel med jeans. Även om de är perfekta för vår och höst, gör deras lätthet att de även kan bäras på sommaren, under olika utomhusaktiviteter.
Dessa skor är inte bara bekväma, utan också av utmärkt kvalitet, vilket säkerställer att de med rätt skötsel kommer att behålla sin charm under lång tid. Deras låga höjd och klassiska snörning gör dem till ett universellt val för alla tillfällen.
Investera i originella och funktionella vandringsskor som kombinerar stil, komfort och hög kvalitet - välj läderstövlar för män 879 från KOMODO och njut av deras unika värden året runt.
- Producent: KOMODO
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Trekking > Stövlar KOMODO
- Innersula: naturläder
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
- Producentkod: BM202457
- Färg: orange
- Yttre material: naturläder
- Modell: Skinnskor för män
- Uppvärmning: Nej
- Fetma: G.
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.