Olivier Olivier Skinnskor för män 790MP svarta

Otillgänglig produkt ;(

Olivier Men's Leather Shoes 790MP Black är ett utmärkt val för män som värderar elegans och komfort. Dessa klassiska skor är gjorda av slätt, polerat naturläder, som inte bara ser imponerande ut, utan också säkerställer hållbarhet och komfort i vardagen.

Skorna överdelar har utformats för universalitet - de är perfekta både i avslappnade stiliseringar varje dag, liksom i mer formella omständigheter. Den svarta färgen på skorna och sulorna passar perfekt i varumärket Olivier, känd för sin eleganta design.

PU -skumsulan garanterar utmärkt grepp, vilket ökar komforten med att gå, och det naturliga läderinsatsen tar dessutom om nöjet att bära, vilket ger tillräcklig ventilation. Skorens runda näsa ger dem en klassisk karaktär, och den insatta låset gör att sätta dem på snabbt och bekväma.

Olivier Men's Leather Shoes 790MP Black är ett förslag som säkert kommer att uppfylla förväntningarna från varje man som letar efter estetik i kombination med funktionalitet. När du räcker till det här paret får du inte bara en produkt av hög kvalitet utan också ett snyggt tillägg till varje herrgarderob. De levereras i den ursprungliga rutan och är ett utmärkt val för en gåva eller ett personligt köp. Välj Olivier - Välj Elegance!

  • Producentkod: 790MP
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Lås: glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|