SHELOVET Shelovet svarta sportskor med rosa inlägg

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck sportig chic med Shelovet sportskor i svart med rosa inlägg! Dessa extremt bekväma och snygga sneakers kommer att vara ett perfekt val för alla tillfällen - både vardagliga och mer avslappnade stilar.

Skorna är gjorda av 100 % andningsbart textilmaterial, vilket garanterar komfort att bära, särskilt under varma dagar på våren och sommaren. Den inbyggda, mjuka hälräknaren säkerställer stabilitet och användarkomfort. Tack vare den 2,5 cm höga plattformen med trampad sula får du inte bara extra dämpning, utan också självförtroende med varje steg.

En snygg slip-on-knäppning och en rund tå ger skorna en modern karaktär. Tack vare sin lätta konstruktion och universella svarta färg matchar Shelovet-skorna perfekt med en mängd olika stilar, från sport till vardags.

Låt din vardagsstyling få en sportig charm med Shelovet-skor. Designade för kvinnor som värdesätter både komfort och moderiktig design, kommer dessa sneakers säkert att bli ett favoritelement i din garderob. Perfekt för våren och sommaren, redo att följa med dig i varje steg!

  • Typ av häl: Utan klack
  • Ytterligare egenskaper: andas
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , snörda , glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|