Bello Star Bello Star Sexiga musketörer svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Bello Star Sexiga musketörer svart
Bello Star Sexiga svarta musketörer är det perfekta valet för kvinnor som vill uttrycka sin sensualitet och elegans. Dessa svarta högklackade musketörer i form av en stilett är en kombination av klassiskt och modernt, vilket gör dem till ett oumbärligt inslag i höst-vintergarderoben.
Den höga ovandelen, som når till mitten av låret, framhäver benen effektivt, och den tjocka, stabila hälen på 10 cm garanterar komfort att bära, även under en lång dag. Dessa skor är gjorda av ekologiskt läder och är inte bara snygga utan också miljövänliga.
Svarta musketörer matchar olika stilar - både kväll och fest. Tack vare den klassiska färgen kan du kombinera dem med många garderobsartiklar, från eleganta klänningar till mer avslappnade outfits.
Den praktiska dragkedjan gör den lätt att ta på, och den runda tån tillför subtilitet till hela designen. Även om de inte är isolerade är de ett idealiskt val för lite kallare dagar.
Genom att välja Bello Star Sexiga svarta musketörer investerar du i skor som ger dig självförtroende och en snygg look i alla situationer. Perfekt för kvinnor som vill känna sig vackra och sexiga.
- Producent: Bello Star
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Bello Star
- Färg: svart
- Yttre material: konstgjort läder
- Schakthöjd: Till knäet
- Typ av häl: Posta
- Innersula: Tyg
- Ytterligare egenskaper: brist
- Uppvärmning: Nej
- Dominant mönster: utan mönster
- Näsan: Runda
- Axelbredd (cm): 0.0
- Axelhöjd (cm): 0.0
- Samling: KeeShoes
- Klack / plattformshöjd: 10.0
- Enda material: syntetisk
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.