Olivier Olivier Sara Green höga klackar grön

Produkten är inte tillgänglig ;(

Olivier Sara högklackade ankelstövlar i en nyans av grönt är ett perfekt förslag för de kommande höst- och vinterdagarna för kvinnor som vill kombinera mode med komfort. Dessa eleganta stövlar som når strax över ankeln är gjorda av 100 % högkvalitativt nubuckläder, vilket garanterar inte bara ett estetiskt utseende, utan också skydd mot fukt.

En stabil blockformad klack med en höjd på 7,5 centimeter gör skorna bekväma och stabila, och den tjockare sulan isolerar foten perfekt från den kalla marken. Den lätt isolerade skofilten gör stövlarna perfekta för det föränderliga polska klimatet.

Sidodragkedjan gör att du snabbt kan ta på dig skorna, vilket är extremt praktiskt för kvinnor som leder en aktiv livsstil. Den runda tån tillför känslighet och subtilitet, och den klassiska gröna färgen passar perfekt till höstens stilar – både kjolar och byxor.

Olivier Sara högklackade ankelboots är en kombination av modern design och funktionalitet som säkerligen kommer att komplettera din skokollektion. Välj dessa eleganta ankelboots för alla tillfällen och njut av mode utan att offra komfort!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BM106469
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: grön
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: naturskinnsskinn
  • Modell: Sarah
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 22
  • Fetma: G.
  • Höjd: för fotleden
  • Axelhöjd (cm): 15
  • Klack / plattformshöjd: 7.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|