D/GMR D/GMR Rosa low wedge sneakers från Cuillerier
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: D/GMR Rosa low wedge sneakers från Cuillerier
Rosa sneakers på en låg kil Cuillerier från tillverkaren D/GMR är ett förslag som perfekt passar in i de senaste modetrenderna. Selma -modellen är en hit av den här säsongen och erbjuder en ovanlig kombination av stil och komfort.
Dessa skor kännetecknas av en fashionabel hög sula som lägger karaktär till dem och ger också ytterligare stöd när du bär. Särskild uppmärksamhet lockas av eleganta insatser från ekogrönt läder i en vit nyans, som ger sneakers en unik charm och gör dem till en idealisk accent för sommarstyliseringar.
Sneakers är tillverkade av högkvalitativt naturläder, vilket innebär deras hållbarhet och komfort. Dessutom ger gummisula god vidhäftning, vilket gör Selma -modellen till ett idealiskt val för olika aktiviteter.
Det är värt att notera att de målar skorna lite, så det rekommenderas att välja en större storlek. Tack vare dem kan du skapa fantastiska sommarkläder och kombinera dem med klänningar, byxor eller shorts. Cuillerier-sneakers är ett måste för varje fashionista som värderar både stil och komfort!
Genom att köpa dessa sneakers får du den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, vilket också gör dem till en bra presentidé. Vänta inte, gör dig själv lite lyx och berika din garderob med en rosa Selma -modell!
- Producent: D/GMR
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor D/GMR
- Producentkod: C19-7061 rosa
- Färg: rosa
- Enda material: Gummi
- Yttre material: naturläder
Tack för att du har lagt till en kommentar.