D/CEO D/CEO Rödbruna och gråa Milenka-sneakers för kvinnor
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: D/CEO Rödbruna och gråa Milenka-sneakers för kvinnor
Upptäck de unika Bourgogne och Gray Women's Sneakers från D/CEO -varumärket, som är den perfekta kombinationen av stil och komfort. Dessa ovanliga sneakers i en intensiv röd färg lockar ögon, tack vare vilka varje stilisering kommer att få ett nytt ord.
Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder följer de perfekt mot foten och ger komfort under vardagen. Sneakers inre är fodrad med tyg, vilket garanterar nöjet att bära, även under långa timmar. Den sulan som är gjord av gummi är inte bara hållbar, utan ger också tillräcklig vidhäftning, vilket gör dessa skor till ett idealiskt val för olika aktiviteter.
Ett speciellt element som skiljer Milenka -modellen är en tjock dekorativ kedja, som är hiten i denna säsong. Tack vare det blir skorna inte bara praktiska, utan också extremt fashionabla. Dessutom innebär standardstorleken att du inte behöver oroa dig för att välja rätt storlek, allt du behöver göra är att välja ditt vanliga.
Låga sneakers med en hälhäl 5,5 cm är ett bra förslag för kvinnor som värderar komfort och modern design. Dessa spetsskor är perfekta för både vardagliga stiliseringar och under sportaktiviteter. Sneakers Milenka är ett måste i garderoben för varje fashionabla kvinna!
Beställ idag och njut av det snygga utseendet och bekvämligheten som erbjuds av Bourgogne-Gray Sneakers Milenka från D/CEO!
- Producent: D/CEO
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor D/CEO
- Producentkod: LT33-19 vin
- Färg: Röd
- Enda material: Gummi
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Höjd: låg
- Klack / plattformshöjd: 5.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.