Espinto Espinto Pumpar På En Svart Stift
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Espinto Pumpar På En Svart Stift
Espinto stilettpumpar är ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter elegans och komfort. Modellen wz.542/2 i en klassisk svart färg är gjord av högsta kvalitet av toppnarvt naturläder, vilket inte bara säkerställer hållbarhet utan också ett elegant utseende.
Ovandelen av pumparna har en intressant, tidlös design, och spetsen profilerad till en delikat spets ger chic. Klackhöjden på 7 cm gör dem till en idealisk lösning för olika tillfällen - både vardagliga och speciella tillfällen. Tack vare glidlåset är det extremt bekvämt att ta på dem.
Det naturliga lädret som innersulan är gjord av gör pumparna extremt bekväma, och syntetsulan ger tillräckligt grepp. Espinto är uppmärksam på detaljer, varför pumparna är förpackade i en originalkartong, vilket gör dem till en fantastisk present.
Oavsett styling – en elegant klänning eller klassiska byxor – kommer Espinto pumps i svart att vara ett perfekt komplement till vilken garderob som helst. De kan inte saknas i garderoben för någon kvinna som vill se moderiktig ut och känna sig bekväm.
- Producent: Espinto
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Espinto
- Färg: svart
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Näsan: spets
- Typ av häl: stift
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Klack / plattformshöjd: 7.0
- Producentkod: BM15624
Tack för att du har lagt till en kommentar.