Edeo Oxfords bundna Edeo 2052 svart brun
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Oxfords bundna Edeo 2052 svart brun
Edeo 2052 oxfordskor med snörning för kvinnor är ett idealiskt val för kvinnor som värdesätter kombinationen av klassisk stil och komfort. Gjorda helt av naturligt läder, dessa skor utmärks av noggrant hantverk och elegant design.
Den svarta och bruna finishen gör att dessa skor passar perfekt in i en mängd olika stilar, både vardagliga och mer formella. Edeo 2052 oxfords är perfekta för en kontorsmiljö och lägger till elegans och professionalism.
Spetsfästningen garanterar en perfekt passform till foten, och den runda tån ger subtilitet. Klackhöjden på 2,5 cm säkerställer bärkomfort hela dagen, även under långa arbetstimmar.
Innersulamaterialet, även det gjort av naturligt läder, säkerställer tillräcklig ventilation och komfort, vilket gör dessa skor till ett utmärkt val för alla årstider. Edeo 2052 oxfords är ett måste i varje kvinnas garderob, som kombinerar stil, komfort och kvalitet.
- Lås: snörda
- Yttre material: Naturläder
- Innersula: Naturläder
- Ytterligare egenskaper: brist
- Näsan: Runda
- Dominant mönster: utan mönster
- Färg: svart , brun, beige
- Klack / plattformshöjd: 2.5
Tack för att du lägger till din kommentar.