Angello Nubuck oxfords dam Angello beige
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Nubuck oxfords dam Angello beige
Vi presenterar beige Angello oxfords för kvinnor, som kombinerar stil och komfort. Dessa snörskor är gjorda av högkvalitativt naturligt mockaläder och är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans och vardagskomfort.
Angello 1220 oxford skor kännetecknas av en lätt konstruktion, vilket gör dem extremt bekväma, även efter långvarig användning. Insidan av ovandelen och innersulan är gjorda av naturligt läder, vilket inte bara förbättrar kvaliteten på skorna, utan också säkerställer tillräcklig andningsförmåga och komfort för fötterna.
Deras tidlösa beige färg gör att de matchar många stilar, från avslappnad till mer elegant. Den runda tån och snörning ger dem en klassisk look, samtidigt som de gör dem till ett praktiskt val för olika tillfällen. Hälhöjden är 1,5 cm, vilket säkerställer komfort vid gång, och syntetsulan garanterar hållbarhet och bra grepp.
Angello oxfords för kvinnor är inte bara en komfortzon, utan också ett moderiktigt tillskott till alla skokollektioner. Skaffa dig en unik present och känn dig snygg varje dag tack vare dessa eleganta skor! Produkten är förpackad i tillverkarens originalkartong, även perfekt som present.
- Producent: Angello
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Angello
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
- Yttre material: Naturläder
- Innersula: Naturläder
- Näsan: Runda
- Lås: snörda
- Klack / plattformshöjd: 1.5
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Färg: beige
Tack för att du lägger till din kommentar.