Marco Shoes Marco Shoes Mary Jane stil balett lägenheter svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort i Mary Jane-stil balettlägenheter från Marco Shoes. Dessa svarta balettkläder utmärks av en originalsydd tå och ett klassiskt, tidlöst snitt som passar perfekt in i olika stilar. Tillverkade av högkvalitativt, fullnarvt naturligt läder, ger de inte bara ett elegant utseende, utan också hållbarhet och komfort att bära.

Denna modell har inget foder, vilket gör dem extremt lätta och mjuka, perfekta för alla årstider. Det är värt att notera att det kan finnas en naturlig inredningsfärgningseffekt, som är karakteristisk för denna typ av skor, som betonar dess unika charm.

Tack vare innersulan i läder och syntetsulan garanterar ballerinaskorna komfort hela dagen, och klackhöjden på endast 1 cm gör dem lämpliga för alla tillfällen. En ytterligare fördel är spännet, vilket möjliggör en perfekt passform till foten.

Skodonen levereras i tillverkarens originalkartong, vilket gör den perfekt som present. Vikten på ett par i storlek 37 är endast 120 g, vilket gör dem till ett extremt lätt val för varje kvinna som bryr sig om komfort och stil. Välj Marco Shoes balettlägenheter och njut av den perfekta kombinationen av elegans och komfort!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturligt läder
  • Näsan: fyrkant
  • Klack / plattformshöjd: 1.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne
  • Producentkod: 2443P-001-1

Tack för att du lägger till din kommentar.

|