Marco Shoes Marco Shoes 1008P bruna velourpumpar med utsmyckning

Produkten är inte tillgänglig ;(

Bruna sammetspumpar Marco Shoes 1008P är ett val för en kvinna som värdesätter elegans i kombination med komfort. Tidlösa färger och klassisk estetik gör dem till det perfekta komplementet till både vardagliga och mer formella outfits.

Dessa pumps är gjorda av naturligt mockaläder och njuter av sin matta finish, som tillför chic och glans. Den inre insatsen i läder och ådring garanterar komfort och bekvämlighet under hela dagen. Noggrant utförande bevisar tillverkarens, Marco Shoes, stora engagemang för att förse kunderna med skor av högsta kvalitet.

Skons ovansida är täckt med mjuk, brun sammet och den mandelformade tån ger skorna en subtil karaktär. En ytterligare fördel är den eleganta dekorationen som gör skorna inte bara praktiska utan också charmiga.

En stabil blockklack med en höjd på 8,5 cm är det perfekta svaret för kvinnor som vill lägga till några centimeters höjd med bibehållen stabilitet och gångkomfort. Dess matta finish och högkvalitativa material säkerställer hållbarhet och nötningsbeständighet.

Sulan är gjord av högkvalitativt syntetmaterial och är anpassad till olika typer av ytor, vilket säkerställer tillräckligt grepp. En sko i storlek 37 väger endast 230 gram vilket gör dem otroligt lätta och belastar inte fötterna även efter många timmars användning.

Marco Shoes 1008P sammetspumpar levereras i originalkartongen, vilket garanterar att skorna når köparen intakta. Skorna behåller sitt naturliga utseende eftersom det inte finns något dominerande mönster på ovandelen, vilket gör att de kan matchas till många stilar.

Kategorien de tillhör - "Kvinnor » Kvinnor » Pumps" - talar för sig själv. Dessa skor är avsedda för en stilmedveten kvinna som letar efter en elegant lösning för olika tillfällen. Marco Shoes 1008P sammetspumpar är en investering i tidlös klass och komfort utan kompromisser.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Brun
  • Enda material: syntetisk
  • Klack / plattformshöjd: 8.5
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturskinnsskinn
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: mandel
  • Typ av häl: posta
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|