M. DASZYŃSKI Målade stövlar på Bourgogne M. Daszyński SA128-61 för kvinnor

Otillgänglig produkt ;(

Bourgogne lackerade stövlar på Bourgogne M. Daszyński SA128-61 är ett idealiskt förslag för kvinnor som värderar elegans och komfort. Dessa snygga stövlar är gjorda av högkvalitativa ekologiska läder och ger inte bara ett modernt utseende utan också tillräckligt skydd mot vinterförkylningar tack vare pälsisolering.

Bourgogne Color ger dem en unik karaktär, som passar perfekt in i höst- och vinterstyliseringar. Den höga övre delen, som når cirka 11 cm, betonar benens smala, och det breda blocket med en höjd av 5,5 cm stabiliserar varje steg, vilket ger komfort under alla -dagars aktiviteter.

M. Daszyński -stövlar är ett universellt snitt som kan kombineras med både avslappnade och mer eleganta kläder. Oavsett möjlighet kommer dessa skor att ge förtroende till varje kvinna. Tack vare standardstorleken kan du enkelt anpassa dem till dina behov.

Varje par är helt nytt och levereras i tillverkarens ursprungliga förpackning. Satsa på kvalitet och stil med M. Daszyński -stövlar - ett val som alltid är värt att lita på!

  • Producentkod: SAN60
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Typ av häl: blockera
  • Klack / plattformshöjd: 5.5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|