Marco Shoes Marco Shoes Lorenzo loafers svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Fördjupa dig själv i elegans och komfort med Lorenzo Lorenzo från Marco Shoes. Dessa unika skor, sys från högkvalitetsmocka, i en klassisk nyans av svart, kommer perfekt att smälta in i varje stilisering, både vardagliga och mer formella.

Lorenzo -loafers kännetecknas av en mandelå, vilket ger dem en modern karaktär, och gör dem också till ett bra val för olika tillfällen. Tillverkad av naturläder, både utanför och inuti, garanterar komfort och hållbarhet. En ytterligare fördel är läderinsatsen, som ger tillräcklig ventilation och komfort, även under långvarig användning.

En funktion som särskilt fångar ögat är ett noggrant utformat övre och högkvalitativt material, inklusive en sula, som är tillverkad av högkvalitetsmaterial. Tack vare den känsliga hälhöjden på 1,5 cm garanterar Lorenzo Loafets stabilitet och komfort, utan att ge upp ett snyggt utseende.

Dessa skor levereras i tillverkarens ursprungliga förpackning, vilket gör dem till en idealisk gåva för varje modälskare. Välj Lorenzo Lorenzo från Marco -skor och njut av kombinationen av elegans, komfort och tidlös stil.

  • Näsan: mandel
  • Färg: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturligt läder
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Producentkod: 2231P-047-1

Tack för att du lägger till din kommentar.

|