Pilpol Låga skor i läder för män Pilpol 1099 svart

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med Pilpol 1099 herrskor gjorda av naturligt läder i svart. Dessa klassiska skor från den polska tillverkaren PILPOL är det perfekta valet för alla tillfällen - från formella möten till vardagsutflykter.

Gjorda av högkvalitativt naturligt läder, ger skorna inte bara ett unikt utseende, utan också komfort att bära hela dagen. Deras intressanta övre och runda tå ger dem en stilfull karaktär som perfekt matchar modetrender för män.

Den traditionella snörning ger en perfekt passform till foten, och det naturliga lädret som används i innersulan gör att fötterna kan andas, vilket översätts till bekväm användning. Hälhöjden på 2 cm garanterar stabilitet, och syntetsulan ger bra grepp på olika underlag.

Pilpol 1099 skor levereras i tillverkarens originalkartong, vilket gör dem till en fantastisk presentidé. Välj dessa eleganta skor för att komplettera din garderob med ett element som kombinerar stil med komfort!

  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Näsan: runda
  • Yttre material: Naturläder
  • Färg: svart
  • Innersula: Naturläder
  • Enda material: syntetisk
  • Samling: KeeShoes
  • Klack / plattformshöjd: 2.0

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.